У Шпиківській громаді, яка стала переможцем конкурсу «Твори добро» від ГО «Ми – Вінничани» та Благодійного фонду «МХП-Громаді» з проєктом «Реабілітація та інтеграція ветеранів у активне цивільне життя через спорт». До фінансування проєкту долучилася й Вінницька федерація боксу. Кошти від цього гранту будуть спрямовані на реалізацію важливого проєкту, який спрямований на розв’язання нагальної проблеми адаптації ветеранів після повернення з фронту.
Фізичні та психологічні травми, з якими стикаються захисники, значно ускладнюють їхнє повернення до мирного життя. Саме тому створення спеціалізованого спортивного простору та реабілітаційних програм є надзвичайно важливим кроком.
Проєкт передбачає:
Реабілітаційні програми: Індивідуально підібрані програми для відновлення фізичного та психологічного здоров’я.
Соціальна підтримка: Заходи, спрямовані на зменшення соціальної ізоляції ветеранів.
Встановлення мобільного боксерського рингу для змагань.
Сертифікат переможців конкурсу вручила в громаді народна депутатка України та партнерка ГО «Ми – Вінничани» Лариса Білозір.










Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 рр. Валерій Коровій.
📰 Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах:
🔴 Telegram 🟡 TikTok 🟣 Instagram 🔵 Facebook 🟤 YouTube 🟢 WhatsApp









