Музичні інструменти, навчальні програми, уроки стрільби, розвиток газети, бухгалтерські курси – це те, про що вказували у своїх заявках переможці конкурсу “Професійне зростання” зі Шпиківської, Тульчинської, Мурованокуриловецької та сусідніх громад.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/SHPYKIV-KOROVIY-80x107.jpg)
Переможців конкурсу привітала народний депутат Лариса Білозір . Це її округ і вона переймається розвитком кожної громади, допомагає залучати державні субвенції та позабюджетні кошти.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/SHPYKIV-BILOZIR-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/SHPYKIV2-80x60.jpg)
Економічним розвитком Крижопільської громади зацікавилися й молоді науковці Вінницького Національного аграрного університету. Команда-переможець конкурсу представила у Шпикові свою концепцію розвитку субрегіонального рівня.