6 грудня у м. Вінниця та Вінницькому районі стались три дорожньо-транспортні пригоди. З травмами різного ступеню тяжкості до медичних закладів потрапили четверо потерпілих.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
В обласному центрі аварія сталась близько 15.45 на вулиці Немирівське шосе. За попередньою інформацією слідства, 31-річний вінничанин, водій автомобіля Nissan Leaf допустив зіткнення з автомобілем Skoda Octavia, під керуванням 51-річного жителя м. Вінниця, який рухався попереду в попутному напрямку. Внаслідок аварії водій автівки Skoda Octavia госпіталізований до лікарні.
Ще одна дорожньо-транспортна пригода у м. Вінниця сталась близько 17 години на вулиці Салтикова-Щедріна. 21-річна водійка автомобіля Skoda, жителька Вінницького району скоїла наїзд на 42-річного вінничанина, який перетинав проїжджу частину дороги на нерегульованому пішохідному переході. В результаті автопригоди чоловік із отриманими травмами доставлений до медичного закладу.
Того ж дня аварія сталась на автодорозі сполученням Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Ізварине неподалік від села Писарівка Вінницького району. 43-річний водій автомобіля Skoda Rapid, мешканець Тульчинського району не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль з’їхав у кювет, де зіткнувся з деревом. В результаті аварії водій транспортного засобу та його 16-річна пасажирка з тілесними ушкодженнями потрапили до лікарні.