Виставка створена в межах кампанії «Вірю в Збройні Сили України» для комунікації із суспільством, аби громадяни бачили на рівні документального сприйняття, який внесок у перемогу України роблять військові логісти.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
На 38 авторських світлинах закарбовані промовисті миттєвості повсякденної праці військовослужбовців і працівників ЗСУ підрозділів Командування Сил Логістики Збройних Сил України. На фото майстри з логістики двигунів, слюсарі-ремонтники, комплектувальники, електрогазозварювальники, токарі, муляри, швачки та інші фахівці, їхні емоції в момент роботи над технікою, що згодом повернеться у бойовий стрій на допомогу військовим.
Виставку організовано однією з військових частин Вінниччини за підтримки Вінницької міської ради та департаменту культури міської ради.