Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Вінницькій області зафіксували факт незаконного видобування корисних копалин.
Про це повідомили в інспекції.
На території Турбівської селищної ради виявлено незаконне місце видобування надр за допомогою спеціальної техніки об’ємом понад 200 м3.
При обстеженні новоствореного кар’єру встановлено, що трав’яний покрив та цілісність грунтового шару порушено, а в місці видобування залишились сліди від ковша екскаватора та сліди від колісної техніки, яка була задіяна у вчиненні таких самовільних дій. Водночас з цим виявлено, що схожу корисну копалину розміщено насипом на території сусіднього господарського двору.
У разі виявлення фактів незаконного видобування корисних копалин інформуйте Державну екологічну інспекцію у Вінницькі області за допомогою веб-ресурсу ЕкоЗагроза, на поштову адресу: 600-річчя, 19, м. Вінниця, 2100 або на електронну адресу vin@dei.gov.ua чи vindei@ukr.net (оформивши звернення відповідно до ст.5 ЗУ «Про звернення громадян»).