Бійка сталася 3 серпня о 22.30 у селищі Турбів Вінницького району. Між двома компаніями виник конфлікт, під час якого п’ятеро учасників отримали тілесні ушкодження. Поліцейські встановлюють обставини та деталі інциденту.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
У поліції повідомили, що неподалік місцевого кафе між 8 особами, серед яких були й неповнолітні, виник конфлікт. Словесна суперечка переросла у бійку. Штовханина продовжилась біля автозаправної станції.
П’ятеро людей отримали тілесні ушкодження, троє з них госпіталізовані.
У бійці брали участь жителі Вінниці та Вінницького району віком від 15 до 39 років.
Санкція статті учасникам хуліганства передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до чотирьох років. Поліцейські встановлюють усі обставини інциденту та визначають роль кожного з учасників.
Фото ілюстративне