28 червня о 16 годині до чергової частини Могилів-Подільського районного управління поліції надійшло повідомлення від 29-річного жителя с. Сугаки Вендичанської територіальної громади про те, що зник трирічний син його співмешканки.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Мати зниклої дитини пояснила, що вони із дітьми 28 червня на вулиці організували пікнік. Близько 14.40 помітили відсутність трирічного сина. Спочатку намагались знайти самі, але оскільки їх будинок знаходиться близько біля лісу і самостійні пошуки не дали результату, вирішили звернутися до поліції.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, кінолог спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції Могилів-Подільського районного управління поліції.
Цього ж дня за кілька годин оперативної та злагодженої роботи поліцейські встановили місцезнаходження дитини. Наразі дитина перебуває з матір’ю, об’єктом злочину не стала.