Чоловік скористався моментом, коли власник залишить сумку без нагляду, і вкрав її. Упродовж доби правоохоронці встановили та розшукали зловмисника. Триває слідство.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«До поліції звернувся 63-річний потерпілий з повідомленням про те, що під час відвідування ним закладу громадського харчування зникла його сумка, у якій був мобільний телефон, документи та банківські картки. Чоловік додав, що у подальшому його банківською карткою здійснювались розрахунки на загальну суму майже 5000 гривень», – йдеться у повідомленні.
Оперативно-розшуковими заходами та завдяки відеозаписам з камер спостереження поліцейським вдалось встановити особу зловмисника та маршрут його руху. Ним виявився 24-річний раніше судимий за майновий злочин місцевий житель.









