На Вінниччині волонтерка дала притулок 28 тваринам, яких покинули переселенці. Жінка лікує домашніх улюбленців, стерилізує їх та шукає їм нових, відповідальних господарів.
Про це повідомив сюжет сайту «Сегодня».
Виїжджаючи за кордон або до регіонів, де немає активних бойових дій, люди забувають або просто не беруть із собою домашніх вихованців. У волонтера Юлії Бартащук зараз 19 кішок та дев’ять собак, яких покинули люди під час переїзду.
«Багато охочих під час війни є допомогти і взяти у свою сім’ю викинуту тварину. Дуже багато хороших людей є. Багато хто відгукнувся і допоміг мені роздати», – каже Юлія Бартащук.