За добу рятувальники Вінниччини здійснили 30 виїздів на ліквідації пожеж.
На щастя, всі вони не були пов’язані з військовими діями. Однак, 22 з них – це загоряння в екосистемах.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«Загалом, завдячуючи “хазяйновитим” господарям, лише протягом однієї доби, вогнем обпалено понад 21 гектар землі. Не обійшлося й без нещасних випадків. Так, у с. Медвідка Вінницького району, спалюючи торішню суху рослинність та сміття, отримав опіки 69-річний чоловік.
На жаль, попри всілякі застереження надзвичайників про суворе дотримання правил пожежної безпеки люди вперто їх ігнорують та продовжують випалювати суху рослинність».
Також, вогнеборці тої ж доби ліквідували займання двох автівок та приборкали полум’я на території п’яти домогосподарств.
«Рятувальники Вінниці нагадують, що абсолютно всі підрозділи ДСНС України наразі несуть службу в посиленому варіанті. Бійці ДСНС продовжують надавати допомогу населенню в різних критичних ситуаціях, тому звертаються до людей, цінувати ресурси оперативно-рятувальної служби та не провокувати пожежі в побуті та екосистемах!»