За 2019 рік у Вінницькій області бюджетними закладами, установами, організаціями, які утримуються за кошти обласного та районних бюджетів проведено через систему Prozorro понад 22 тис. процедур закупівель, з яких майже 19 тис. або 86,3% – допорогові закупівлі.
Економія коштів склала 334,65 млн. грн., з яких по допорогових закупівлях 46,8 млн. грн. або 14% від загальної економії.
За результатами моніторингу сайту ProZorro Вінницька область займає 3 місце серед обласних державних адміністрацій України за кількістю проведених електронних закупівель.
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.11.2019 року №911, обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи, установи та заклади, які їм підпорядковані, здійснюють закупівлі через електронну систему Prozorro від 30 тис грн, за виключенням використання державного онлайн-магазину Prozorro Market.
Додаткова інформація про закупівлі через Prozorro Market за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=tkWhQ0Gi-qk