У Вінниці готується сенсаційна прем’єра! Академічний театр ім. Шевченка «Березіль» та Вінницький академічний театр ляльок покажуть спільну прем’єру. Режисер Олександр Ковшун у Вінниці працює над постановкою п’єси Сергія Жадана “Хлібне перемир’я”.
Про це повідомили на сторінці театру «Березіль».
Актриса і режисерка вінницького академічного лялькового театру Людмила Земелько доповнила допис березільців світлинами з репетицій.
Творчий задум режисера Олександра Ковшуна, який втілюють харківські та вінницькі актори, залишається тайною до прем’єри.
Як відомо, «Хлібне перемир’я» — перша п’єса, написана українським письменником, громадським діячем, фронтменом гуртів Жадан і Собаки та Лінія Маннергейма, Сергієм Жаданом. Вперше опублікована в 2020 році.
Про авторський замисел п’єси Сергій Жадан розповів у подкасті на Укрінформі. Йшлося про прем’єру п’єси в театрі «На Лівому березі». Але спільна робота харків’ян і вінничан точно відрізнятиметься від попередниці. Для цього і існує магія театру та унікальність втілення драматургії.
Так що чекатимемо на прем’єру!