У Вінниці та області внутрішньо переміщені особи можуть отримати грошову допомогу на оренду житла. Її надає чеська гуманітарна організація «Людина в біді» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України в межах реалізації проєкту «Надання невідкладної допомоги для підготовки до зими постраждалим від конфлікту громадам».
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Представники гуманітарної організації звертають увагу на те, що реєстрація не гарантує отримання допомоги. А розмір грошової допомоги визначатиметься індивідуально.
Хто має право отримати допомогу?
Проєкт розрахований тільки на внутрішньо переміщені домогосподарства від трьох осіб з постраждалих в результаті воєнних (бойових) дій територій України та надає можливість переїхати до більш сприятливих районів в межах Вінницької, Гайсинської, Тульчинської, Хмільницької, Ямпільської, Іллінецької, Ладижинської, Немирівської територіальних громад Вінницької області
Якщо домогосподарства належать до наступних категорій:
• Домогосподарства ВПО, які знаходяться під загрозою виселення з місця тимчасового проживання, де наразі проживають.
• Домогосподарства ВПО, яким загрожує виселення з їхнього поточного житла.
• Домогосподарства ВПО, які проживають в незадовільних умовах (таких як, площа проживання на одного члена родини – менша ніж 7,5 м., відсутні водопостачання, санітарні умови, джерело опалення та інше).
При виборі одержувачів допомоги пріоритет надаватиметься (але не обмежуватиметься) домогосподарствам, які мають у складі:
• з одним опікуном або одним з батьків.
• вагітних/жінок які годують;
• домогосподарства, які приймають задокументованих дітей без супроводу дорослих;
• маломобільних осіб, людей з хронічними захворюваннями та групою інвалідності;
• домогосподарства ВПО, у яких внаслідок воєнних (бойових) дій після 24.02.2022 частково або повністю постраждало власне житло.
Як зареєструватися?
Для участі в проєкті необхідно заповнити заявку та надіслати її організації.
Заповнити можна за посиланням https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/RRzGo5n2.
Правила отримання допомоги за посиланням https://bit.ly/49I337U.
Представники гуманітарної організації звертають увагу на те, що реєстрація не гарантує отримання допомоги. Розмір грошової допомоги визначатиметься індивідуально.
Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання проєкту та поставити інші питання можна звернувшись на безкоштовну гарячу лінію: 0 800 210 174 (пон-четв З 9.00 до 17.00, п’ятн – до 16-00), Viber, Telegram, WhatsApp : 099 767 37 06 або надіслати лист на електронну адресу: hotline.ukr@peopleinneed.net.