За порушення ПДР на вулиці Магістратській інспектори зупинили автомобіль Opel Vectra.
У водія помітили ознаки наркотичного сп’яніння. Інспектори доставили порушника до медичного закладу для перевірки у лікаря-нарколога.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«В організмі кермувальника виявили 2 наркотики — амфетамін та канабіс. На 33-річного водія автомобіля Opel Vectra патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/06/PATRUL1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/06/PATRUL2-80x107.jpg)