Зловмисника, який із кіоску в торговельному центрі викрав 1550 гривень, затримано. Повідомлення про злочин правоохоронці отримали 9 вересня від власниці кіоску. Жінка повідомила, що виявила в орендованому нею кіоску невідомого чоловіка.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«На місце події негайно виїхали працівники поліції та встановили особу, причетну до злочину.
Ним виявився раніше судимий 32-річний місцевий житель. Чоловік затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Викрадені грошові кошти вилучено», – йдеться у повідомленні.
За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 15 та ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (замах на крадіжку). Санкція статі передбачає покарання до 8 років ув’язнення.
Слідством вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру у вчиненні злочину.