Інтерактив для вінницьких школярів та дітей-переселенців відбувся сьогодні у HUB Місто змістів, у рамках загальноміського проєкту «Право наймолодших». Працівники Служби у справах дітей Вінницької міської ради, дитячі омбудсмени та запрошена гостя з Міністерства закордонних справ України розповідали про права та обов’язки громадян України, залучаючи до пояснень інтерактивні бесіди, мультфільми та ігрові форми.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Після зустрічі школярі отримали в подарунок примірники «Конституція для всіх: і великих, і малих», яку презентувала представниця Міністерства закордонних справ України Руслана Ліннік.