Понад 30 хлопців та дівчат під наставництвом досвідчених кухарів працювали з тістом, готували начинку та випікали свою першу піцу.
Департамент соціальної політики Вінницької міської ради організував майстерклас для дітей військових.
«Такі події важливі для психологічної підтримки дітей, їхнього всебічного розвитку та поліпшення ментального стану. Подібні майстеркласи проходитимуть і надалі, щоб охопити заходом більшу кількість учасників», – зазначили у департаменті.
Кулінарний захід відбувся у ресторані «Валенсія», який пів року тому відкрила у Вінниці Лілія Давиденко, переселенка із Харкова.
«У закладі вже не вперше проходять благодійні майстеркласи. Пані Лілія вважає, що під час важкого воєнного часу особливо важливо допомагати людям, дарувати радість та частувати смаколиками», – йдеться у повідомленні.