У Вінниці відбувся другий захід профорієнтаційного проєкту департаменту соціальної політики міської ради «Професійні обрії».
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Захід пройшов у креативному просторі «Артинов». Дітям Захисників та Захисниць, а також з сімей ВПО розповіли про діджитал-професії: SMM-маркетолога, копірайтера, таргетолога.
Тренінг для дітей провела засновниця маркетингового агентства «Top Digital» Юлія Шандра. Вона детально зупинилася на тому, що таке сфера SMM та яких спеціалістів вона потребує. Говорили про такі професії, як копірайтер, проджект-менеджер, контент-мейкер, таргетолог, фотограф для брендів.
Профорієнтаційні тренінги у Вінниці для дітей триватимуть протягом квітня та травня.