Вінниччину з робочим візитом відвідав заступник Міністра охорони здоров’я України Богдан Боруховський.
Він побував у медичних закладах області. А також зустрівся із ректором Вінницького національного медичного університету Василем Морозом та подивився, як готують майбутніх лікарів в умовах війни.
«Медична галузь з початком війни отримала багато нових викликів. Однак, завдячуючи підтримці МОЗ, Вінницькій військовій адміністрації, медичному персоналу – робота закладів не зупинялася. Ми продовжуємо працювати і рятувати життя людей», – прозвітувала під час зустрічі директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.