У Вінниці фахівці департаменту соціальної політики міської ради здійснюють соціальне патрулювання вулиць. Це одна з форм допомоги бездомним людям – тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. За рік фахівці здійснили 20 виїздів та надали допомогу 34 людям.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Департамент соціальної політики разом з представниками Вінницького міського центру соціальних служб, громадською організацією «Полум’я надії», за потреби – працівники департаменту охорони здоров’я здійснюють виїзди з соціального патрулювання по місцях, де зазвичай перебувають бездомні (залізничний та автовокзал, закинуті будівлі тощо).
Соціальний патруль виїжджає на спеціалізованому автомобілі два рази на місяць.
Там бездомні можуть отримати гарячу їжу, засоби гігієни, чистий одяг та взуття. Також там можна помитися та отримати послуги перукаря.









