Як розповіли у сюжеті телеканалу «Віта», у Вінниці висадять сто тисяч різноманітних квітів.
Квітучою красою радувати вінничан будуть чорнобривці, петунії, лаванда та хризантеми.
Ще трішки і всі ці кольорові красені прикрашатимуть міські клумби, а поки що за ними доглядають у теплицях – підживлюють та висмикують небажаних “гостей” – бур’яни.
«Коли ти бачиш, як після твоєї руки пускає корінець, як проростає рослин – стає приємно на душі», – каже Юлія Тацюк, працівниця КП «Вінницязеленбуд».
Перед тим, як місто побачить квіти у клумбах, їх з теплиць виносять на вулицю для акліматизації бо для квітів різка зміна клімату – це стрес. Тому їх на декілька годин виносять на вулицю, а потім висаджують на квітниках.








