Вінницький міський голова Сергій Моргунов підписав угоду з представниками U PARKS, яка стала керуючою компанією Вінницького індустріального парку за результатами конкурсу, що затвердили на сесії міської ради наприкінці жовтня.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
На території парку створять інноваційний проєкт у харчовій промисловості — “АгроФудТеХ ВОЛЯ”. Метою діяльності цього кластера є експорт продукції, а також задоволення потреб внутрішнього ринку.
Тож на території технопарку будуть закладені ефективні енергетичні технології, які дозволять зробити інфраструктурне забезпечення парку економічним та максимально незалежним. Як зазначив Валерій Кирилко, директор ТОВ U PARKS, на базі індустріального парку співпраця буде налагоджена таким чином, щоб мінімізувати обсяги відходів та забруднення, ефективно розподіляючи ресурси.
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов наголосив, що розвиток економіки важливий не лише в умовах війни, а й в післявоєнному майбутньому. Оскільки запуск в роботу індустріального парку стане каталізатором створення нових робочих місць, люди будуть забезпечені належними умовами для життя. Лише в процесі проєктування, будівництва та супутніх робіт тут будуть задіяні від 500 до 1000 різнопланових фахівців на рік. Загалом, це будуть місцеві будівельники, проєктанти, перевізники, постачальники матеріалів, охорона, прибиральники та інші.








