У Вінницькій громаді проводиться осіння кампанія з хлорування криниць загального користування. Фахівці виконали дезінфекцію уже більше ніж половини колодязів. Повністю роботи планують завершити до кінця місяця.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Кампанія з хлорування криниць в громаді проводиться двічі на рік: весною, коли збільшується ризик засмічення та погіршення якості води внаслідок танення снігу та падіння цвіту дерев, та восени, коли зростає кількість опадів та опалого листя. Увесь процес відбувається відповідно до санітарних норм.
Водою в обробленому колодязі можна користуватися уже за добу від часу профілактики. Проте воду з криниць можна вживати лише після попереднього кип’ятіння.
Для знезараження води в криницях використовують пігулки на основі хлору.
Такий підхід дозволяє виконувати дезінфекцію доволі оперативно та заощаджувати кошти, адже в цьому випадку не потрібно вичерпування води чи застосування дороговартісного обладнання.
Цього року у Вінниці та на території старостинських округів виконали капремонт шести колодязів, які були визначені як опорні, щоб на випадок тих чи інших аварійних ситуацій, вони могли стати джерелом альтернативного постачання для великої кількості мешканців.









