Серед запланованих результатів ефективної співпраці – створення продуктів нового покоління за стандартами цифрової економіки. Також – залучення інвестицій, створення нових якісних робочих місць; розвиток сприятливого клімату для залучення інвестицій.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
«Наразі в нас є три індустріальні парки. Це той елемент, який допомагає створювати сприятливі умови для покращення інвестиційного клімату в нашому регіон. Ми сьогодні серйозно працюємо над створенням агрохабу і агрокластеру. Це теж досить відповідальна робота, яку ми вже розпочали, з французькими партнерами. Ми повинні створити у нашій громаді майданчики, які б дозволи бізнесу комунікувати, розвиватись, створювати інвестиційні продукти та кластери, залучати інвестиції та створювати якісні робочі місця. Я хочу, щоб у Вінниці та області було якісне підприємницьке середовище. Для нас цей напрямок є одним із стратегічних завдань», – каже міський голова Сергій Моргунов.
Голова правління ГС «Вінницький кластер приладобудування та автоматизації» Михайло Ганчук зазначив, що приладобудування – це галузь машинобудування.
«Вінниччина завжди славилась потужним машинобудуванням і ми, власне, хочемо відновити цю славу. Наш кластер – це об’єднання підприємств малого та середнього бізнесу, які фактично займаються приладобуванням. Також ми приєднали до приладобудування автоматизацію технологічних процесів, тому що це схоже», – каже Михайло Ганчук.
Директор ГС «Вінницький кластер приладобудування та автоматизації» Юрій Клименко презентував Вінницький кластер приладобудування та автоматизації.