У вівторок, 22 листопада, у Вінниці зберігаються складні погодні умови, що зумовлюють утворення крижаної кірки. Комунальні служби міста працюють у посиленому режимі.
Як повідомила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук, наразі важливо не чинити перешкод у роботі спецтехніки та суворо дотримуватись правил паркування.
Також у «Цілодобовій варті» зазначають, що критична інфраструктура міста функціонує стабільно, а в разі аварійних випадків на мережах оперативно працюють ремонтні бригади.
У КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення гарячого водопостачання до будинків на вулицях А. Первозванного, 68, 54, 58, 60, 66, 80, Келецькій, 105, 107, 111, 117, М. Ващука, 31, 41. Причина відключень – ремонтні роботи на ЦТП.
На території громади також тривають стабілізаційні відключення світла. Тож, подбайте заздалегідь про зарядку своїх ґаджетів та павербанків.