Ця подія сталася 15 квітня вдень, на набережній у Вінниці. Курсант ХНУВСу Артем Макаров почув дитячий крик та побачив, як жінка штовхає хлопчика в річку, і намагається втопити.
Про цей випадок повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Курсант не розгубився, миттєво стрибнув у річку та витяг дитину на берег. Згодом на місце події прибув екіпаж поліції та швидка.
За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури слідчі відділу поліції № 1 Вінницького райуправління повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 15, п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство малолітнього).
Згодом у Вінницькому міському суді повідомили, що жінку помістили до психіатричної лікарні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/ZHINKA1-80x46.jpeg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/ZHINKA2-80x101.jpeg)