Курсанти Харківського Національного університету внутрішніх справ – Іван Шиш та Владислав Ткаченко у Вінниці побачили на вулиці хлопчика, який загубився. Майбутні правоохоронці повернули батькам злякану дитину.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
До поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що по вулиці 600-річчя загубився її 10-річний син. На пошуки орієнтували всі автомобільні та піші наряди поліції, залучили працівників ювенальної превенції та кінологічного центру.
«У цей час двоє майбутніх поліцейських повертались додому з навчання та побачили наляканого малолітнього хлопчика без супроводу дорослих. Іван Шиш і Владислав Ткаченко підійшли до дитини та з’ясували, що хлопчик не місцевий, мобільного телефону при собі не мав та не орієнтується в місті. Курсанти одразу ж повідомили про дитину на лінію 102.
Слідчо-оперативна група прибула на місце події одразу з матір’ю дитини.
Жінка щиро подякувала курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ, що знайшли її сина. З хлопчиком все гаразд.
Поліція Вінниччини пишається нашими майбутніми колегами та вдячна їм за надання вірної оцінці ситуації та швидке реагування», – йдеться у повідомленні.