Аварія трапилась пізно в вечорі на розі з вулицею К. Широцького. Водій автомобіля Peugeot виїхав на смугу зустрічного руху і в’їхав у автомобіль Nissan. Внаслідок лобового зіткнення ніхто не постраждав, лише машини зазнали механічних пошкоджень.
Про це повідомили в Ситуаційному центрі Вінниці та виклали відео зіткнення автомобілів, записане камерами спостереження.
«До місця події оперативно прибули патрульні поліцейські. Під час спілкування із водієм автівки Peugeot, охоронці порядку виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Від проходження відповідного огляду винуватець автопригоди відмовився», – йдеться у повідомленні.
У результаті, кермувальник автомобіля Peugeot отримав два адмінпротоколи: за ст.124 КУпАП (скоєння ДТП) та ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).