Напередодні Дня медичного працівника, який з цього року відзначають 27 липня, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відзначив Грамотами вінницьких медиків.
Відзнаки отримали працівники Подільського регіонального онкоцентру та обласного клінічного медичного реабілітаційного центру.
«Сьогодні від медиків пацієнти чекають людяності. Тому, говоріть з пацієнтами так, як зі своїми рідними. Вдячний Вам за віддану професійну роботу та врятовані життя! Бажаю вам здоров’я, задоволення від роботи та фінансової стабільності», – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.