В ніч на 25 березня за порушення ПДР на вулиці Пирогова патрульні зупинили автомобіль BMW 320. Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Від медичного огляду в лікаря-нарколога чоловік відмовився на місці зупинки.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
На порушника патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не мала такого права, вчинене повторно протягом року) та винесли постанову за ч. 1 ст. 121-3 (Порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків) КУпАП.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.