Днями на вулиці Леоніда Каденюка трапилась дорожньо-транспортна пригода. Водій мотоцикла “Дніпро 11” намагався обігнати автомобіль Hyundai, що рухався попереду нього і мав намір повернути ліворуч, подавши про це відповідний сигнал.
Про продовження цієї автопригоди розповіли у Патрульній поліції Вінницької області.
Мотоцикліст не переконався в безпечності свого маневру та не врахував дорожньої обстановки. Внаслідок цього відбулося зіткнення.
«Водночас водійка автомобіля Lexus, що рухалась у зустрічному напрямку, задля того, щоб уникнути зіткнення, наїхала на дорожній бордюр. Це завдало механічних пошкоджень її автівці. На щастя, в ДТП ніхто не постраждав», – про це повідомили у патрульній поліції.
На 19-річного водія мотоцикла “Дніпро 11” патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
«У весняно-літній період на дорогах значно збільшується кількість мотоциклів, скутерів та мопедів. Варто пам’ятати, що нехтування ПДР може призвести до трагічних наслідків.
Водії та пасажири двоколісного транспорту — це менш захищена категорія учасників дорожнього руху порівняно з автомобілістами. Щоб не допустити виникнення дорожньо-транспортної пригоди, водіям двоколісного транспорту потрібно дотримуватися певних правил», – нагадують патрульні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/MOTO1-1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/MOTO2-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/MOTO3-80x60.jpg)