Іграшку привезли із Шотландії у Вінницю волонтери. Там іграшкового ведмедика назвали на честь Кирила Пяхіна, який загинув у Вінниці на площі Перемоги під час ракетного обстрілу.
У місті Ейрдрі цей ведмедик «зібрав» допомогу для українських дітей. У Вінниці допомогу вже передали маленьким переселенцям з Херсону, Чорнобаївки, Харкова, Бахмута, Запоріжжя…
Волонтери з Шотландії просили покласти символічну іграшку саме на місце, де загинули троє дітей… Де в машині згорів Кирило…
Цей символічний жест наших друзів із Шотландії прокоментував у Фейсбуці начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
«Іграшку привезли на місце теракту у Вінниці – на площу Перемоги… Тут загинув 8-річний Кирило з Херсону. У момент вибуху хлопчик чекав своїх рідних в автомобілі… Родина втекла від окупації до Вінниці, потім збирались у Молдову. 14 липня з дядьком та бабусею поїхали робити документи для перетину кордону. Ведмедик був улюбленою іграшкою хлопчика. З ведмедиком його похоронили…
Але не змінить віру в Україну – в українців!
Дякую Шотландії за солідарність і підтримку!».
Але не змінить віру в Україну – в українців!
Дякую Шотландії за солідарність і підтримку!».