В ході контролю за станом благоустрою Вінницької міської територіальної громади, інспектори Муніципальної Варти Вінниці виявили, що територія та прилегла територія гаражного кооперативу, по провулку Кості Широцького, в місті Вінниця, утримується в неналежному санітарному стані, а саме не прибрано від різноманітного побутового сміття та автомобільних шин.
Про це йдеться на сторінці Муніципальної варти в соцмережі Фейсбук.
«Після виявленого факту порушення вимог правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади, на голову гаражного кооперативу було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/KOOP1-80x38.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/KOOP2-80x38.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/KOOP3-80x38.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/KOOP4-80x60.jpg)