Днями працівники МКП «ВінницяЗеленбуд» долучилися до акції з висадки тюльпанів. Цього разу працівники комунального підприємства спільно з депутатами Вінницької міської ради та небайдужими вінничанами висаджували квіти на площі Героїв Чорнобиля.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
«На цій локації висадили близько 12 тисяч цибулин. Квіти різноманітного забарвлення: жовті, фіолетові, рожеві, червоні та білі. Ми висаджуємо їх вчасно. Зараз у зв’язку з глобальним потеплінням дещо змінилися терміни посадки. Раніше висаджували від кінця вересня до жовтня, зараз з кінця жовтня до листопада», – каже директорка МКП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.
Також вона додала, що для квітів дуже важливо, аби ґрунт не був промерзлим. Тюльпани висаджували у плюсову температуру, тож цибулинам така пора року неабияк підходить.
Цибулини тюльпанів передав Ігор Любовський на безоплатній основі.
Видання «Новини Вінниці» повідомляло, як висаджують у місті троянди.