У міжопалювальний період теплоенергетики продовжують виконаних робіт з ремонту теплової мережі. Станом на сьогодні на одній із ділянок, де проводяться роботи, – по вулиці Варшавській, ремонтники змонтували близько 50% трубопроводів із запланованих 150 метрів.
Про це повідомили в КП «Вінницяобленерго».
Демонтували старі мережі, які вичерпали свій експлуатаційний ресурс, а прокладають нові попередньоізольовані трубопроводи.
«Ремонти проводять і на інших ділянках мереж на Замості і Слов’янці. Крім цього, виконуються планові заходи в котельнях, центральних та індивідуальних теплових пунктах, теплових камерах у рамках комплексного плану по підготовці до опалювального сезону 2026-2027 рр», – йдеться у повідомленні.









