Мешканці обгородили парканами поблизу своїх домоволодінь і самовільно користувалися землею. Йдеться про комунальні ділянки загальною площею понад 5 соток, що знаходяться поблизу ставу Поділля.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Порушників виявили під час обстеження земель Вінницької міської територіальної громади.
Як зазначив директор департаменту земельних ресурсів ВМР Сергій Кушнірчук, згадані особи не мали жодних дозвільних документів. Вони добровільно погодились виправити ситуацію.
«Відтак земельні ділянки звільнено, паркани демонтовано. На жаль, випадки самовільного захоплення земель непоодинокі. Тож робота у напрямі захисту інтересів громади та запобігання порушенням земельного законодавства триває», – розповів посадовець.