Розпочинаються курси з розмовної української мови для всіх, хто хоче покращити мовлення. У Вінницькій громаді відкривають дві групи, в тому числі для внутрішньо переміщених осіб. Заняття проходитимуть у міських бібліотеках.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Кожна група навчатиметься протягом трьох тижнів, з 10 по 27 червня 2025 року. Всього буде 12 занять. Запрошення на курс учасники отримають електронною поштою.
Записатися можна з 20 травня 2025 року за посиланнями:
– Центральна міська бібліотека ім. І.В. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4): реєстрація (заняття з вівторка по п’ятницю, з 17:30 по 18:50);
– Бібліотека-філія №1 (просп. М. Коцюбинського, 49): реєстрація (заняття з понеділка по четвер, з 17:30 по 18:50). Кількість місць обмежено!
Курси у Вінниці проведуть четвертий рік поспіль.









