Рятувальникам довелося лізти на третій поверх однієї з вінницьких п’ятиповерхівок, щоб допомогти старенькій.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«Вранці, 9 липня, в одній із вінницьких п‘ятиповерхівок, що на Хмельницькому шосе, рятувальникам довелося екстрено потрапляти в оселю літньої жінки. Як з’ясувалося, 96-річній жінці стало зле і вона впала на підлогу та не змогла самостійно підвестися.
Бійці 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, що прибули на виклик, через вікно квартири на третьому поверсі потрапили в оселю, відчинили вхідні двері квартири та передали пенсіонерку бригаді екстреної медичної допомоги», – повідомили в службі.