У суботу, 9 грудня, полковник поліції та заступник міського Голови віталі спецпризначенців роти поліції особливого призначення та інструкторів тренінгового центру Головного управління Національної поліції у Вінницькій області із днем служби. Юрій Пархоменко висловив подяку поліцейським спецпідрозділу за самовіддану службу, протидію безпековим викликам та захист країни під час повномасштабного вторгнення Росії.
З 2014 року ви брали участь у відсічі збройної агресії росії на території нашої країни. Десятки успішно виконаних бойових завдань. У вас дійсно особливе призначення – берегти людей. Бажаю вам міцного здоров’я, витримки та однакової кількості виходів на службу і повернення додому. Слава Україні!, – звернувся до поліцейських Юрій Пархоменко.
За сумлінне виконання своїх службових обов’язків 29 поліцейських, серед яких 4 жінки, отримали нагороди та відзнаки Національної поліції України, ГУНП у Вінницькій області та Вінницької міської ради.