Сьогодні, 15 квітня, день служби відзначають поліцейські, які є основою всієї правоохоронної системи, адже виконують найскладніші завдання – розкриття злочинів, розшук зловмисників та безвісно зниклих громадян. Керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко привітав оперативників, а найкращих відзначив.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Наказом Національної поліції України п’ятеро працівників обласного главку поліції нагороджені медалями за сумлінну службу, восьмеро – подяками. Почесні грамоти Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради вручили двом оперативникам територіальних підрозділів поліції.