Протягом тижня 20 голів правлінь вінницьких Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків удосконалювали свої навички управління житловими будинками: вивчали діловодство, основи бухобліку неприбуткових організацій, укладання договорів, юридичні нюанси тощо. Навчання для очільників ОСББ – повністю безкоштовне.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як розповідає начальник відділу по розвитку ОСББ Вінницької міської ради Ігор Іванов, цьогорічне навчання вперше проводилось на базі Донецького національного Університету імені Василя Стуса.
Цьогоріч в навчанні взяли участь переважно голови новоутворених ОСББ, тобто для більшості з них – це були перші такі курси.
Надалі можливе розширення програми, а голови правлінь ОСББ, які планують долучитися до курсів, можуть уже подавати заявки на участь в них наступного року.
Загалом з 2017 року пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати 153 людини.
На сьогодні у Вінниці діє 878 об’єднань співвласників у 958 житлових багатоквартирних будинків. В цьому році створено 56 об’єднань.