Завершили капітальний ремонт контейнерного майданчика для сміття біля будинку на вулиці Київській, 110. На прохання мешканців прилеглих будинків тут встановили 15 сміттєзбірників. Вони – криті, закриваються на ключ та мають спеціальне віконечко для викидання сміття.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Майданчики мають низку переваг та дозволяють підтримувати належний санітарний стан.
«Раніше сміттєзбірники тут стояли просто неба, що призводило до того, що сміття розносили вітер чи тварини. Тож на прохання мешканців тут облаштували контейнерний майданчик нового типу. Такі криті майданчики почали облаштовувати в місті з 2019 року. Вони мають низку переваг та дозволяють підтримувати належний санітарний стан та естетичний вигляд прилеглої території», – повідомив директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.
На майданчику встановлені різні контейнери для твердих та вологих відходів. Сміття з них вивозиться окремо та в різний час. Також встановили окрему місткість для піщано-соляної суміші, яка знадобиться для посипки прибудинкової території під час ожеледі.
Роботи виконали протягом двох тижнів. Майданчик облаштували коштом міського бюджету. Це вже другий майданчик, оновлений в місті з початку року.









