У двох житлових будинках міста відремонтували систему електропостачання. Під час поточних ремонтів оновили ввідно-розподільні щити та замінили новими контактні з’єднання наконечників, які мали сліди температурної деформації або оплавлення.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Роботи виконали у 1, 2, 3 та 4 під’їздах житлового будинку на вулиці Київській, 51 та в багатоповерхівці на проспекті Космонавтів, 61.
Роботи в обох будинках виконали на умовах співфінансування, більшу частку робіт виконано з міського бюджету.
Також на сьогодні в місті осучаснили систему електропостачання у двох багатоповерхівках міста в межах капітальних ремонтів. Йдеться про будинки за адресами: вулиця Келецька, 130 та проспект Юності, 20. Роботи капітального виду ще в одному житловому будинку – на вулиці Г. Нарбута, 3 – наразі на завершальному етапі.