Сьогодні, близько 6-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про водія, який, ймовірно, керує автомобілем BMW напідпитку. Патрульні виявили схоже авто на вулиці Князів Коріатовичів.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
Поліцейські подали водієві сигнал про зупинку, але він лише пришвидшив рух та почав утікати в напрямку Хмельницького шосе, порушуючи ПДР. Звернувши на вулицю Генерала Арабея, порушник не впорався з керуванням і здійснив наїзд на паркан.
“Водія затримали. Під час спілкування патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Порушник від проходження огляду відмовився на місці зупинки в присутності двох свідків.
На керманича BMW поліцейські склали протоколи за ст. 130 (керування напідпитку) КУпАП, за ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП, за ст. 122-2 (невиконання вимог про зупинку) КУпАП та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (порушення вимог дорожніх знаків) КупАП”, – повідомили у патрульній поліції.








