Вдень на вулиці Соборній за допомогою до інспекторів звернулись люди, які везли у своїй автівці новонароджену дитину. З їх слів, немовля почало синіти та переставало дихати.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Патрульні Ярослав Гребенюк та Євгеній Радзівлюк миттю відреагували та почали супровід автівки. До медичного закладу дитя з його родичами дісталось за лічені хвилини. Сьогодні нам повідомили, що немовля вже вдома.
Добре все, що добре закінчується. Проте звертаємось до усіх громадян: якщо вам чи вашим близьким потрібна невідкладна медична допомога — викликайте швидку», – наголосили патрульні.