Фахівці Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області здійснюють контроль за якістю питної води, яка подається в централізовану мережу міста.
У вересні було відібрано 4 проби питної води на об’єктах КП “Вінницяоблводоканал” (резервуарах чистої води водопровідної станції, насосних станціях третіх підйомів “Вишенька”, “Старе місто”, водорозбірній колонці по 2-му провулку Кар’єрному, 10) та 10 проб питної води в лікувально-профілактичних закладах міста, які були доставлені у Вінницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для здійснення лабораторного аналізу.
«За результатами лабораторних досліджень встановлено, що якість води по мікробіологічнім та фізико-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам, але якість води 3-х проб у 2-х лікувальних закладах не відповідала нормативним значенням по запаху, який становив 3 бали, при нормі не більше 2 балів, у зв’язку з чим на адреси керівників лікарень були підготовлені відповідні листи», – повідомили в ГУ Держпродспоживслужби.
За інформацією адміністрацій закладів, при повторних лабораторних дослідженнях, якість води відповідала санітарним нормам.








