У Вінницькому міському суді відбулись судові засідання під час яких були розглянуті клопотання прокуратури щодо запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою для чоловіків, які підозрюються у державній зраді.
Про це повідомили у Вінницькому міському суді.
Далі підозрювані вступили до незаконного збройного формування у складі терористичної організації «ЛНР». Один із підозрюваних, проживаючи у Харківській області, збирав та передавав іншому підозрюваному актуальну інформацію щодо переміщення та точного розташування підрозділів та техніки ЗСУ, розміщених на даному напрямку, з можливістю ідентифікувати їх на місцевості.
При обранні запобіжних заходів слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрювані можуть здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України.
За результатами повного та всебічного судового розгляду, суд застосував до підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб
Тривають слідчі дії.