Планують побудувати укриття на території ліцеїв №11 і №33 та попередньо – чотирьох дитячих садків. На минулій сесії міської ради депутати схвалили рішення про виділення коштів для створення таких об’єктів на території чотирьох ліцеїв №№12, 13, 23, 30. Наразі готується черговий проект рішення, щодо будівництва захисних споруд у тих закладах, де немає підвальних приміщень, котрі можна адаптувати під сховище.
Про це у соціальних мережах повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.
«Це непростий процес, адже якщо в школі не проектувався підвал, то на це була причина, часто – ґрунтові води, або санітарні обмеження. Значить вкопуватись – не варіант», – зазначив Сергій Моргунов.
За цей навчальний рік за кошти міського бюджету відремонтовано 28 укриттів.