Протягом двох днів у Вінниці відбулася ціла серія зустрічей дослідників та підприємців у межах проєкту “Формування сприятливих умов для релокації бізнесу з територій, що тимчасово окуповані чи постраждали внаслідок бойових дій, до більш безпечних регіонів України». Власне, учасники дослідження обговорювали досвід вимушеного переїзду, а також надану з боку місцевої влади адміністративну, консультаційну, організаційну та інформаційну підтримку.
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
Проєкт має на меті виробити дієві інструменти підтримки бізнесу, який бажає релокуватися або вже релокувався і прагне інтегруватися в місцеву економіку. Дослідження охоплює три області – Вінницьку, Івано-Франківську та Львівську.
Як розповів директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов, Вінниця радо взяла участь у цьому проєкті, адже має чималий досвід у супроводі релокованих підприємств. Так, з початку повномасштабного вторгнення до нашої громади перемістили свої потужності 307 суб’єктів господарювання.
Захід реалізує Центр громадської експертизи в партнерстві з департаментом економіки і інвестицій ВМР, Спілкою підприємців Стіна та ГО “Вінницький Бізнес Клуб”.
Проєкт проводиться за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine.