В 2020 році у Вінниці планують комплексно утеплити 15 дошкільних дитячих заклдів.
Про це у мережі Фейсбук повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.
“Один із трьох вінницьких садочків, які комплексно утеплили минулого року. Це ДНЗ №30 на Вишеньці.
Різниця помітна. Головне, щоб дітки почували себе комфортно. Заради цього ми і розпочали масштабний дворічний проект з термомодернізації 15 закладів освіти. Міняємо покрівлі, вікна і двері, утеплюємо якісними матеріалами стіни. Цьогоріч роботи продовжаться, щоб юні вінничани ходили до сучасних шкіл та садків”.
Дитячий садок №30 – до та після реконструкції
Один із трьох вінницьких садочків, які комплексно утеплили минулого року. Це ДНЗ №30 на Вишеньці. Різниця помітна. Головне, щоб дітки почували себе комфортно. Заради цього ми і розпочали масштабний дворічний проект з термомодернізації 15 закладів освіти. Міняємо покрівлі, вікна і двері, утеплюємо якісними матеріалами стіни. Цьогоріч роботи продовжаться, щоб юні вінничани ходили до сучасних шкіл та садків. Галина Якубович (Galina Yakubovich)Оксана ЯценкоИгорь Кравец (Igor Kravetc)
Опубліковано Сергієм Моргуновим Середа, 8 січня 2020 р.